StroyLAM
StroyLAM
Дніпро, ул. Строителей 62

Про нас

Шановні панове, дякую Вам за проявлений інтерес до послуг компанії StroyLAM .

За 14 років роботи на будівельному ринку, компанія істотно розширила комплекс послуг для своїх клієнтів, що дозволять надати повний комплексу послуг в сфері виробництва, проектування і будівництва будівель промислового і цивільного призначення.

Сьогодні компанія виробляє:

металочерепицю « Монтеррей », «Z-Lock»; стінові та покрівельні сендвіч-панелі;

профільований лист: стельовий, фасадні та водостічні системи;

стіновий, покрівельний; системи кріплення і спец. профілю;

покрівельні комплектуючі та аксесуари; профіль для БМЗ, ЛСТК;

здания каркасного типу по проектам замовника або власними проектами;

Область застосування БМЗ і ЛСТК:

складські та логістичні комплекси, ангари; котеджі і «тоунхаузи»;

холодильні камери, виробничі цехи; мансардні поверхи та надбудови;

торгово-розважальні центри, магазини; об'єкти сільськогосподарського призначення;

автозаправні станції та СТО; об'єкти соц.сфере і спортивного призначення;

адміністративні будівлі; а також інші конструкції різного призначення;

Переваги пропонованої технології:

1. Гарантія від вітчизняного виробника на продукцію і послуги.

2. Використання високоякісної сировинної бази за всіма нормами і стандартами.

3. Кошторисна вартість об'єкта «під ключ» (на 20-30% дешевше традиційних аналогів).

4. Короткі терміни виробництва і будівництва (проектування і будівництво -3 місяці).

5. Професіоналізм працівників компанії, і забезпечує якісне рішення всіх поставлених завдань клієнта з оптимізацією вартісних показників.

Товари / Послуги:

Усі матеріали для монтажу та реконструкції покрівлі в Україні:  металочерепиця "Монтеррей" глянцева, металочерепиця "Монтеррей" матова, металочерепиця ціна якої Вас порадує, профнастил для забору (ПС-8, ПС-10, ПС-15, ПС-20, ПС-35, ПС-44, ПС-60) з покриттям поліестер (глянець і мат), профнастил для покрівлі (ПК-20, ПК-35, ПК-44, ПК-60, ПК-75) з покриттям поліестер (глянець і мат), покрівельні планки в колір і тон своєї покрівлі (глянцеві і матові), металовироби в колір вашої покрівлі або забору, водостічна сталева система з полімерним покриттям глянець і мат, водостічна система пластикова (ПВХ), утеплювач для покрівлі та стін, ущільнювач для коника і інших планок, підпокрівельні плівки (гідробар'єр, паробар'єр ). Матеріали для влаштування вентильованих фасадних систем:  Фасадні касети товщиною від 0,5 мм. до 1,0 мм. з полімерним покриттям (глянець і мат), фасадні планки, оцинковані кронштейни товщиною від 0,5 мм. до 3 мм., оцінкованнийе ригеля товщиною від 0,5 мм. до 3,0 мм., оцинкований омега профіль від 0,5 мм. до 3,0 мм., кріпильні оцинковані куточки, оцинковані профілю, оцинковані саморізи по металу. Матеріал для будівництва БМЗ за технологією ЛСТК: З - профіль, U - профіль, Z - профіль посилений, Z - профіль полегшений, S - профіль. Компанія «StroyLAM» виробляє доставку металочерепиці, профнастилу, водостічних систем та іншої продукції в наступні міста і населені пункти: Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Новомосковськ, Кривий Ріг, Нікополь, Павлоград, Синельникове, Васильківка, Запоріжжя, Марганець, П'ятихатки, Херсон, Нова Каховка, Берислав, Миколаїв, Мелітополь, Генічеськ, Василівка, Царичанка, Губиниха, Олександрія, Кіровоград, Токмак. Щоб дізнатися, чи відправки нашої продукції до вашого міста, будь ласка, зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом, зазначеним на сторінках нашого сайту, або замовте зворотний дзвінок, і наші менеджери обов'язково вам передзвонять! Вдалих покупок!

Місто:

Дніпро, Дніпропетровська область

Адреса компанії:

ул. Строителей 62

Час роботи:

с 8.00 до 17.00

Контактна особа:

Дмитрий

Телефон:

Сайт:

stroylam.pro